• Zanim kupisz!

Zakup robota koszącego to inwestycja na lata. Dobrze dobrany robot będzie pracować bezawaryjnie przez wiele sezonów, ale przy zakupie musimy pomyśleć również o jego odpowiednim serwisowaniu w przyszłości. 

E-koszenie.pl należy do pomorskiego i warmińsko-mazurskiego oddziału firmy Grupa Polskie Trawniki https://gptrawniki.pl/, która zajmuje się profesjonalną obsługą trawników od ponad 12 lat. Sprzedaż, montaż i serwis robotów koszących to dynamicznie rozwijająca się gałąź naszej działalności.

Nasi klienci od lat użytkują roboty koszące, ciesząc się z zalet ich posiadania, a co roku, po sezonie nasza firma odbiera roboty i wykonuje ich serwis. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto dokonać zakupu robota koszącego u profesjonalnego dealera. Czasami, pomimo zastosowania nowoczesnych technologii, robot koszący może nie działać prawidłowo z przyczyn niezależnych od producenta, a wynikających z indywidualnych uwarunkowań danego trawnika (najczęściej związanych z jakością sygnału radiowego). Kupując robota koszącego w naszym sklepie, każdorazowo proponujemy prezentację robota na docelowym trawniku położonym w obszarze naszej działalności, co pozwala wyeliminować ryzyko, że robot koszący nie będzie działać prawidłowo.

Kupując robota koszącego w naszym sklepie otrzymujesz w pakiecie profesjonalne doradztwo oraz pełną obsługę posprzedażową.


Zapraszamy do kontaktu!

tel: 503 153 166
e-mail: info@e-koszenie.pl