• Dostawa

Wysyłki towarów realizujemy w dni robocze w czasie podanym na karcie produktu liczonym od momentu zaksięgowania przelewu na naszym koncie. Dni podane na karcie zamówienia są dniami roboczymi. Dokładny termin wysyłki zamówienia znajdziesz w podsumowaniu zamówienia. Informację o wysłaniu Twojego zamówienia otrzymasz poprzez e-mail. W zależności od tego, jaką opcję wysyłki wybierzesz, kurier dostarczy Twoje zamówienie w ciągu 1-3 dni roboczych. Wysyłka odbywa się w terminie 3 dni po otrzymaniu towaru z magazynu centralnego. 

Czas realizacji zamówienia = termin wysyłki (podany na podstronie produktu) + termin dostawy przez kuriera

Towar wysyłany jest w ciągu czasu określonego na stronie każdego towaru jako dostępność produktu. 

Czas ten liczony jest od momentu otrzymania płatności lub w przypadku płatności za pobraniem od momentu potwierdzenia zamówienia.

Wszystkie wysyłane przez nas zamówienia są profesjonalnie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami. Dzięki temu możesz spokojnie czekać na swoją paczkę, nie martwiąc się tym, czy przysłany produkt będzie wadliwy. Możesz śledzić przesyłkę w trakcie transportu! Podajemy numer przesyłki i nazwę przewoźnika, aby wiedzieć gdzie znajduje się Twoje zamówienie. W razie potrzeby szybko skontaktujesz się z kurierem w celu umówienia dnia i godziny doręczenia przesyłki.

Istnieje również możliwość odbioru własnego zakupionego towaru pod adresem ul. Pana Tadeusza 37, 80-123 Gdańsk, po uprzednim ustaleniu terminu po przez e-mail: info@e-koszenie.pl lub pod numerem telefonu: +48 503153166.